gallery - en to uk_UA translation catalogue (21 entries)

en: Galleries
uk_UA: Galerien

en: Gallery
uk_UA: Galerie

en: Add New Gallery
uk_UA: Galerie hinzufügen

en: Edit Gallery
uk_UA: Galerie bearbeiten

en: New Gallery
uk_UA: Neue Galerie

en: View Gallery
uk_UA: Galerie anzeigen

en: Upload File
uk_UA: Datei hochladen

en: Gallery Shortcode
uk_UA: Galerie Einstellungen

en: Please enable JavaScript to use the file uploader.
uk_UA: Please enable JavaScript um den File-Uploader zu benutzen.

en: Title
uk_UA: Titel

en: Date
uk_UA: Datum

en: Activated plugins
uk_UA: Aktivierte Plugins

en: Read more
uk_UA: Mehr erfahren

en: Settings
uk_UA: Einstellungen

en: Installed plugins
uk_UA: Installierte Plugins

en: Recommended plugins
uk_UA: Benötigte Plugins

en: Install %s
uk_UA: Installiere %s

en: Install now from wordpress.org
uk_UA: Direkt von wordpress.org installieren

en: Width (in px)
uk_UA: Breite (in px)

en: Height (in px)
uk_UA: Höhe (in px)

en: Save Changes
uk_UA: Einstellungen speichern
